Hakkımızda

Kurucu Avukatımız Enes Ayyıldız Avusturya’da gerekli eğitimlerini tamamladıktan sonra İstanbul’da Hukuk Lisans eğitimini tamamlamışlardır. Kendileri çifte vatandaş olup Almanca ve İngilizce dillerini ana dil seviyesinde konuşmaktadırlar. Yurtdışında geçirdikleri yıllar boyunca bir çok yabancı ülkede bulunan avukatlar ile işbirliği içerisindedirler.

Türk Avukatlık Yasasının ve evrensel hukukun bir avukatın çalışma prensipleri olarak belirlediği tüm prensipler büromuz için temel ilkedir. Bizler mesleğimizi icra ederken önce vicdanlarımıza ve çalışma kurallarımızı belirleyen yasalara ve mesleki etik ve ahlaka bağlı olduğumuzu bildirmek isteriz. İyi bir hukukçu, avukat maddi menfaatlerinden öte, insanlık var oldu var olalı en önemli kavramlardan olan adaletin tam ve zamanında gerçekleşmesi, hukukun gelişmesi ve tüm bilgi, beceri ve yüreği ile çalışır.

Vekaletin, vekil ile vekil eden arasında çok özel bir ilişki olduğunu unutmadan mesleğini icra ederken kanunlara, etik ve ahlak kurallarına sadık kalarak görevini en hızlı biçimde yerine getirir.

Tüm sorularınız için iletişime geçin

Ekip Arkadaşlarımız

Jura Hukuk Avukat
Enes AYYILDIZ
Avukat

Jura Hukuk Avukat
Güven GÜNEY
Avukat

Jura Hukuk Avukat
M. Sertaç ÖLMEZ
Avukat

Jura Hukuk Avukat
Mehmet Akif GÜLSOY
Stajyer Avukat

Etkili ve Yenilikçi Hukuki Çözümler

JURA AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK KURUMSAL VE GÜVENİLİR HİZMET SUNMAKTADIR.

Bize Sorun

Bizi arayarak veya aşağıdaki formu doldurarak iletişim. kurabilirsiniz. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.