Göçmenlik Hukuku

Göçmenlik Hukuku

Jura Avukat & Danışmanlık, hem gerçek hem de tüzel kişi müvekkillerine göçmenlik işlemleri kapsamında hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda, hukuk büromuz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçiş, kısa ve uzun süreli oturma izinleri ve çalışma izinlerinin alınması işlemlerinde bilgi ve uzmanlık sahibidir.

Bununla birlikte, Jura Avukat & Danışmanlık Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin, Türk vatandaşı olmayan çalışanlarına çalışma izni alabilmeleri için Bakanlık gerekliliklerinin sağlanması ve ilgili şartlardan şirketin muaf tutulması için gerekli başvuruların yapılması hususlarında müvekkillerine hukuki danışmanlık vermektedir.

Büromuz, ikamet ve çalışma izinleri ile vatandaşlık başvuruları kapsamında gerekli her türlü dokümanın hazırlanması ve müvekkil adına ilgili kurumlara başvuru yapılması ile izin süreçlerinin en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Tüm sorularınız için iletişime geçin

Bize Sorun

Bizi arayarak veya aşağıdaki formu doldurarak iletişim. kurabilirsiniz. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.